Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole odbyły się uroczyste Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej doniosłej okazji, w imieniu Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek wręczył kwiaty oraz listy gratulacyjne wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom ze szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ostrowski. Podziękowania i życzenia złożyli również obecni na uroczystości: Pan Michał Giers Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce, Pani Dorota Subda Przewodnicząca Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, Pani Danuta Janusz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu oraz Pan Roman Malicki Wiceprzewodniczący Rady Powiatu. Wśród 12 nagrodzonych nauczycieli znalazły się też Panie z naszego grona pedagogicznego: Pani Ilona Pieńkowska i Pani Marzena Tyszka-Kosowska. Uroczystość uatrakcyjnił montaż słowno-muzyczny przygotowany przez nauczycieli polonistów. (Tekst: p. M. Kucharczyk)

Zdjęcia: Kamil Zawadzki (K.Z Photography) & Emilia Pecura

Obróbka zdjęć: Kamil Zawadzki