Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Trochę inaczej, trochę nietypowo, bez uroczystego apelu i zaproszonych gości rozpoczął się w murach naszego Ekonomika nowy rok szkolny 2020/2021. Mamy jednak nadzieję, że – choć bez tradycyjnej oprawy – z radością i pełni optymizmu rozpoczniemy ten czas. Szczególnie ciepło witamy uczniów klas pierwszych i życzymy, żeby szybko poczuli się w Ekonomiku jak u siebie. 

Nowy rok szkolny to zapewne okres pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia, a  którym wspólnie musimy stawić czoła. Mamy nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki i pracy, ale także poszukiwań własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań. 

Życzymy Wszystkim dużo wytrwałości, optymizmu i przede wszystkim zdrowia!!!

Tekst: Monika Kucharczyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *