Ogólnopolska konferencja pt: Sztuczna inteligencja w projektach eTwinning.

Dnia 6 października 2021 r. delegacja nauczycieli Ekonomika – Marzena Tyszka-Kosowska oraz Krzysztof Wiśniewski – wzięła udział w ogólnopolskiej konferencji warsztatowej pt: Sztuczna inteligencja w projektach eTwinning. Udział nauczycieli w tym szkoleniu związany jest z realizacją wyjazdów uczniów techników na praktyki zagraniczne, a kadry naszej szkoły na szkolenia językowe oraz metodyczne, które w ciągu kolejnych siedmiu lat będą się odbywać w wielu krajach europejskich.

Sesja warsztatowa pt.: Interaktywna metoda projektu w międzynarodowej współpracy online była okazją do zdobycia wiedzy na temat innowacyjnych sposobów współpracy uczniów naszej szkoły z ich rówieśnikami z innych szkół funkcjonujących w krajach europejskich. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana między innymi w realizacji najbliższego wyjazdu na praktyki zagraniczne do Rimini we Włoszech.

Rekrutacja do projektu rozpoczyna się już wkrótce. Wszystkim zainteresowanym udziałem w mobilnościach zagranicznych życzymy powodzenia!