Zwycięstwo w projekcie „Tydzień dla Polski”

Już po raz kolejny młodzież z naszej szkoły wzięła udział w projekcie „Tydzień dla Polski” realizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej w ramach obchodów Święta Niepodległości. Sukces odnieśliśmy zarówno w konkursie recytatorskim „ A to Polska właśnie…”, jak i literackim „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom!!! Najlepsza okazała się interpretacja „ Reduty Ordona” w wykonaniu Igora Ziemczyka, a wyróżnienie przypadło w udziale Agnieszce Gałązce. Natomiast w konkursie literackim zajęliśmy wszystkie miejsca na podium w kategorii szkół średnich !!!  Komisja konkursowa najwyżej oceniła pracę Macieja Jarząbka, II zajął Bartosz Składanowski, a III Aleksandra Jemielita. Wyróżniono również: Karolinę Gromek, Dominikę Koc, Maję Mydłowską oraz Aleksandrę Głębocką. 

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas koncertu galowego wieńczącego projekt, który odbył się 10 listopada w Starej Elektrowni. Uczniom towarzyszyli opiekunowie pani Anna Błażyńska, pani Monika Kucharczyk oraz pani Dorota Sadowska.