Spotkanie emerytowanych pracowników Ekonomika

W dniu 3 lutego 2022r. w naszej szkole odbyło się spotkanie Dyrekcji szkoły z emerytowanymi pracownikami: Pani Izabela Malinowska – Dyrektor Szkoły w latach 1996-1999,  Pani Barbara Porowska – polonistka, Pani Jadwiga Podbielska – nauczycielka wychowania fizycznego,  Pani Jadwiga Sadłowska – nauczycielka historii, Pani Maria Błażyńska – pracownik administracji. Na początku zasłużeni dla rozwoju szkoły goście zwiedzili nowowyposażone klasopracownie szkolne. W trakcie spotkania odżyły wspomnienia lat aktywności zawodowej. Często Panie przywoływały konkretne sytuacje, zdarzenia, uczniów oraz ówczesnych pracowników szkoły. Akcentowały bezprzykładne zaangażowanie każdego nauczyciela w rozwój i unowocześnianie „Ekonomika”. Niejednokrotnie przywoływano akademie i inne uroczystości szkolne w czasie których ówczesne władze oświatowe gratulowały pięknych, nowoczesnych, modernizowanych sal dydaktycznych. W dalszej części spotkania przy kawie i „karnawałowym” pączku w miłej, serdecznej i przepełnionej wzajemną życzliwością atmosferze wspomnienia przeplatały się z teraźniejszością. Zapadła wspólna deklaracja kontynuowania spotkań w przyszłości. Panie prosiły o przekazanie pozdrowień i najlepszych życzeń dla wszystkich członków Rady Pedagogicznej.