Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jego oryginalna nazwa to Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie „hallo” do przynajmniej 10 osób dziennie. Obecnie Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony jest w ponad 180 krajach a jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

Z tej okazji Technikum Lotnicze w Nagoszewie nominowało nas do zabawy „Życzliwi wczoraj i dziś”, która polegała na pokazaniu jak okazujemy życzliwość innym. Nasza szkoła zawsze bardzo chętnie uczestniczy i organizuje akcje charytatywne. Oto krótkie przypomnienie kilku z nich wraz z pozdrowieniami przygotowanymi przez naszych uczniów.