"Portowcy" odpłynęli.

7 kwietnia 2018 r. gościliśmy 50 osobową grupą na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Łazienkowskiej w Warszawie, gdzie Legia podejmowała Pogoń Szczecin. Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00. Była to ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Legia zdominowała rywali, wygrywając mecz przewagą trzech bramek. Umiejętnościami strzeleckimi wykazali się: Kasper Hamalainen trafiając do bramki przeciwników w 26 minucie (zdobywając jedynego gola w pierwszej połowie), Jarosław Niezgoda zdobywając bramkę w 48 minucie, trzecią i ostatnią bramkę zdobył Sebastian Szymański pokonując bramkarza Pogoni w 71 minucie po pięknej asyście Michała Kucharczyka. Wojskowi zapewnili nam wspaniałe widowisko i wiele sportowych emocji. Spędziliśmy wspaniałe chwile wspierając i dopingując stołeczny klub.

Tekst: Wiktoria Baranowska