Niepokorni Niezłomni Wyklęci

Dnia 8 marca uczniowie klas ITE, IVTE i IIITS uczestniczyli w drugiej części Retrospektywy X Festiwalu Filmowego - Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Spotkanie rozpoczęto od projekcji filmu pod tytułem: Inka - Zachowałam się jak trzeba. Następnie uczniowie podzielili się na dwie grupy warsztatowe, z których jedna zajęła się modą a druga filmem. Warsztaty miały na celu przybliżenie uczniom tajników pracy związanej z produkcją filmów. Na zakończenie warsztatów stylizacji modowych odbył się konkurs na najlepszą stylizację. Natomiast zwieńczeniem warsztatów filmowych był wywiad z zaproszonym na to spotkanie gościem specjalnym w pełni przygotowany, przeprowadzony i nagrany przez uczestników warsztatów. Całe spotkanie obfitowało w ogromną ilość wrażeń i emocji.

Tekst: Monika Kucharczyk

Foto: Monika Kucharczyk