Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Spedytorzy z Zespołu Szkół nr 2 pod opieką pani Moniki Krajewskiej i pani Małgorzaty Sikory po raz kolejny wyruszyli na targi do Nadarzyna. Tym razem na Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki oraz na Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego. W ramach tych targów w dniu 15 marca 2019 r. klasy I TS i II TS mogły uczestniczyć w dniu młodego logistyka i transportowca. Dzięki temu młodzież naszej szkoły mogła zapoznać się z ofertami producentów autobusów, autokarów, jak również z ofertami części i wyposażenia środków transportu publicznego. Mogli również porozmawiać z kluczowymi reprezentantami branży przewozowej, transportowej, logistycznej z uwzględnieniem sektora naczep i ciągników. Uczniowie byli bardzo zainteresowani premierami pojazdów i technologii oraz ofertami pracy w branży TSL. Młodzież wróciła zadowolona z targów i już szykuje się na następne.

Tekst: Małgorzata Sikora

Foto: uczestnicy wyjazdu