Mistrzostwa Klas Pierwszych w piłce nożnej 

    Dnia 25 września 2019r. w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Klas Pierwszych w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej i umożliwienie młodzieży udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć szkolnych oraz wybór reprezentacji szkoły do turnieju powiatowego klas pierwszych w piłce nożnej.

W turnieju wzięło udział 50 uczniów.

• I miejsce Technikum Informatyczne po szkole podstawowej,
• II miejsce Technikum Ekonomiczne ( jedna drużyna uczniów po szkole podstawowej i po gimnazjum),
• III miejsce Technikum Spedytor,
• IV miejsce Zasadnicza Szkoła Branżowa I Stopnia ( drużyna składała się z uczniów po szkole podstawowej i po gimnazjum),
• V miejsce Technikum Informatyczne po gimnazjum.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Składanowski z Technikum Informatycznego. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Marcin Kraszewski z Technikum Informatycznego i Dawid Wykrota z Zasadniczej Szkoły Branżowej.
Trzem najlepszym zespołom zostały wręczone puchary ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Ostrowi Mazowieckiej, pozostałym drużynom dyplomy.

W imieniu społeczności uczniowskiej serdeczne podziękowania składamy sponsorom:

- panu Łukaszowi Nienałtowskiemu- trenerowi piłki nożnej z klubu DREAMS FOOTBALL PASION w Ostrowi Mazowieckiej, który ufundował okazały puchar dla najlepszego zawodnika, sportowe nagrody rzeczowe oraz udostępnił maskotkę klubu uatrakcyjniającą turniej,
- panu Januszowi Kuczyńskiemu z ostrowskiej firmy EMMA za podarowane słodkie wyroby cukiernicze,
- panu Albertowi Owsiewskiemu, właścicielowi Hurtowni Owoców i Warzyw JANPOL w Ostrowi Mazowieckiej za podarowane owoce,
- panu Leszkowi Prabuckiemu właścicielowi sklepu Lewiatan mieszczącego się przy ul. Widnichowskiej 5B za podarowane słodkości.

Wspaniała atmosfera turnieju i doping klas starszych sprawiły wiele radości pierwszakom.

Tekst: Karolina Pisarek

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg
06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg
11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg
16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg
21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg
26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg
31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg
36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg
Foto: Marcin Dąbrowski
index