Mistrzostwa Klas Pierwszych w piłce nożnej

Dnia 25 września 2019r. w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Klas Pierwszych w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej i umożliwienie młodzieży udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć szkolnych oraz wybór reprezentacji szkoły do turnieju powiatowego klas pierwszych w piłce nożnej.

W turnieju wzięło udział 50 uczniów.

• I miejsce Technikum Informatyczne po szkole podstawowej,
• II miejsce Technikum Ekonomiczne ( jedna drużyna uczniów po szkole podstawowej i po gimnazjum),
• III miejsce Technikum Spedytor,
• IV miejsce Zasadnicza Szkoła Branżowa I Stopnia ( drużyna składała się z uczniów po szkole podstawowej i po gimnazjum),
• V miejsce Technikum Informatyczne po gimnazjum.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Składanowski z Technikum Informatycznego. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Marcin Kraszewski z Technikum Informatycznego i Dawid Wykrota z Zasadniczej Szkoły Branżowej.
Trzem najlepszym zespołom zostały wręczone puchary ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Ostrowi Mazowieckiej, pozostałym drużynom dyplomy.

W imieniu społeczności uczniowskiej serdeczne podziękowania składamy sponsorom:

- panu Łukaszowi Nienałtowskiemu- trenerowi piłki nożnej z klubu DREAMS FOOTBALL PASION w Ostrowi Mazowieckiej, który ufundował okazały puchar dla najlepszego zawodnika, sportowe nagrody rzeczowe oraz udostępnił maskotkę klubu uatrakcyjniającą turniej,
- panu Januszowi Kuczyńskiemu z ostrowskiej firmy EMMA za podarowane słodkie wyroby cukiernicze,
- panu Albertowi Owsiewskiemu, właścicielowi Hurtowni Owoców i Warzyw JANPOL w Ostrowi Mazowieckiej za podarowane owoce,
- panu Leszkowi Prabuckiemu właścicielowi sklepu Lewiatan mieszczącego się przy ul. Widnichowskiej 5B za podarowane słodkości.

Wspaniała atmosfera turnieju i doping klas starszych sprawiły wiele radości pierwszakom.

Tekst: Karolina Pisarek

Foto: Marcin Dąbrowski