Mikołajki

6 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Ekonomika pod kierunkiem pani Anny Błażyńskiej przygotowali Mikołajki dla uczniów jednej z klas Szkoły Podstawowej nr 1. Dzieci podczas klasowych Mikołajek miały okazję spotkać się z Mikołajem oraz z jego elfem i śnieżynkami. Jednak zanim doszło do spotkania z Mikołajem pierwszoklasiści musieli pomóc elfowi i śnieżynkom go odnaleźć – Mikołaj bowiem przygotował dla dzieci tak dużo prezentów, że jechał na spotkanie innymi saniami niż jego pomocnicy… i zabłądził. Na szczęście śpiewane dla niego piosenki oraz recytowane wierszyki pomogły mu w odnalezieniu drogi – usłyszał głos dzieci i dotarł na spotkanie. Radości nie było końca.
Poza upominkami na dzieci czekało mnóstwo zabawy - zagadki, piosenki, tańce. Żal było się rozstawać, jednak na Mikołaja i jego załogę czeka przecież tego dnia mnóstwo dzieci…
Bądźmy #RazemNaŚwięta!

Tekst: Anna Błażyńska