ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2

w Ostrowi Mazowieckiej

„Kibicuj z klasą”

W lipcu 2012r. Zespół Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej przystąpił do programu społecznego "KIBICUJ Z KLASĄ" prowadzonego przez klub Legia Warszawa. Program skierowany jest do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 17 roku życia, z klubów sportowych, placówek edukacyjno-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji itp.
      Zorganizowana grupa młodzieży po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji ma możliwość obejrzenia na stadionie Legii wybranego meczu ekstraklasy w piłce nożnej. Celem programu jest popularyzacja wśród młodzieży piłki nożnej, wspieranie kulturalnym dopingiem swojej ulubionej drużyny oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych zespołów i ich kibiców. W ramach realizowanego programu z naszej szkoły wyjeżdżały grupa uczniów wraz z opiekunami na mecze T-Mobile Ekstraklasa na Pepsi Arenie w Warszawie, gdzie gospodarzem jest drużyna Legii Warszawa.

28 października 2012r - Legia Warszawa – Piast Gliwice

20 kwietnia 2013r - Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

22 września 2013r -  Legia Warszawa – Górnik Zabrze

07 listopada 2013r -  Legia Warszawa – Trabzonspor (Liga Europy)

04 kwietnia 2014r -  Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz

09 lipca 2014r -  Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz (Mecz o Superpuchar Polski)

27 września 2014r -  Legia Warszawa – Lech Poznań

01 grudnia 2014r -  Legia Warszawa – Cracovia Kraków

30 kwietnia 2015r -  Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

18 pażdziernika 2015r -  Legia Warszawa – Cracovia Kraków

02 kwietnia 2016r - Legia Warszawa – Lechia Gdańsk

22 października 2016r - Legia Warszawa – Lech Poznań

17 maja 2017r - Legia Warszawa – Lech Poznań

Webmaster: Artur Obuchowski                                                                                  Copyright by www.ekonomik.szkola.pl  -  Wszystkie prawa zastrzeżone.