ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2

w Ostrowi Mazowieckiej

Klasa przyrodniczo – turystyczna / menadżerska

Drogi Gimnazjalisto, w klasie przyrodniczo-turystycznej/menadżerskiej będziesz mógł zdobywać wiedzę rozszerzoną z przedmiotów: geografia/fizyka, biologia, język angielski, co pozwoli Ci na realizację twoich życiowych celów.

W szkole będziesz mógł odbywać podróże nie tylko po mapie na lekcjach geografii, ale również chcemy umożliwić Ci zwiedzanie pięknych zakątków Polski podczas różnych wycieczek krajoznawczych. Interesujesz się fauną, florą i zjawiskami przyrodniczymi? Widzisz swoją przyszłość w laboratoriach, gabinetach lekarskich, salonach urody? Umożliwimy Ci zdobycie wiedzy, którą będziesz mógł sprawdzić podczas wyjazdów na warsztaty odbywające się na wyższych uczelniach.

Różnorodność przedmiotów rozszerzonych pozwala na elastyczność w wyborze kierunków studiów, dzięki temu otworzy się przed Tobą wiele możliwości studiowania na różnych uczelniach takich kierunków jak np.: fizjoterapia, biotechnologia, ochrona środowiska, leśnictwo, technologia żywienia, turystyka
i rekreacja, hotelarstwo itp.

W klasie menedżerskiej przygotujesz do studiów na kierunkach:
•    zarządzanie
•    ekonomia
•    administracja
•    politologia
•    socjologia

Jako uczeń klasy menedżerskiej będziesz miał możliwość rozwinąć swoje zainteresowania oraz poznać zasady komunikacji w biznesie, zagadnienia z negocjacji, marketingu i gospodarki rynkowej. Wiedza teoretyczna poparta praktycznymi warsztatami, podczas których nauczysz się konstruować biznes plan czy sporządzać analizy ekonomiczne, umożliwi Ci nabycie umiejętności pozwalających na rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz przygotuje Cię do odnalezienia się na rynku pracy. Doskonała znajomość języka angielskiego ułatwi Ci zdobywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej.

Drogi Gimnazjalisto, oferujemy Ci wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci patrzeć w przyszłość bez strachu.

Pobierz podanie do II Liceum Ogólnokształcącego

Webmaster: Artur Obuchowski                                                                                  Copyright by www.ekonomik.szkola.pl  -  Wszystkie prawa zastrzeżone.