Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do zdalnego nauczania.

Dnia 10 czerwca 2021 r.  naszą szkołę odwiedzili: Pani Elżbieta Lanc –Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pan Mirosław Krusiewicz- Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu oraz Pan Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego – Józef Rostkowski.

Celem spotkania ze społecznością szkoły było podsumowanie realizacji powyżej wspomnianego programu. W ramach tego projektu nasza szkoła otrzymała 8 zestawów komputerowych, 13 laptopów, 12 tabletów, 13 drukarek laserowych, 1 urządzenie wielofunkcyjne, 1 projektor multimedialny oraz 1 monitor interaktywny.

Pani Lanc żywo interesowała się stopniem wykorzystania przez uczniów powyżej wymienionego sprzętu w okresie nauki zdalnej. Spotkała się ze społecznością kilku klas, z którymi rozmawiała na temat realiów nauki w czasie pandemii. Życzyła wszystkim uczniom udanych, bezpiecznych wakacji, a po powrocie do szkoły już tylko i wyłącznie nauki stacjonarnej. Poniżej zamieszczamy fotorelację ze spotkania.

Tekst: K. Wiśniewski