ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2

w Ostrowi Mazowieckiej

Branżowa Szkoła I Stopnia

W związku ze zmianami w systemie oświaty od 1 września 2017 roku dotychczasowa 3-letnia zasadnicza szkoła zawodowa została przekształcona w 3-letnią branżową szkołę I stopnia.
    Nauka w szkole branżowej I stopnia trwa 3 lata i umożliwi Ci zdobycie konkretnego zawodu. W klasie wielozawodowej uczniowie będą mogli kształcić się w następujących zawodach:

•    fryzjer,
•    murarz-tynkarz,
•    dekarz,
•    monter izolacji budowlanych,
•    blacharz samochodowy,
•    elektryk,
•    cukiernik,
•    piekarz,
•    wędliniarz,
•    stolarz,
•    krawiec,
•    blacharz samochodowy,
•    sprzedawca,
•    monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych,
•    mechanik pojazdów samochodowych,
•    kucharz.

Nauka w  szkole jest prowadzona w różnych formach:
- przedmioty ogólne realizowane są w formie tradycyjnych lekcji, w budynku szkoły;
- przedmioty zawodowe realizowane są w formie wyjazdowych kursów;
- praktyczna nauka zawodu realizowana jest u pracodawców na podstawie zawartych umów.

Pobierz podanie do szkoły branżowej

Webmaster: Artur Obuchowski                                                                                  Copyright by www.ekonomik.szkola.pl  -  Wszystkie prawa zastrzeżone.