Nagroda Mazowieckiego Kuratora Oświaty

19 października 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli m.in.  Sylwester Dąbrowski – Wicewojewoda Mazowiecki, Dorota Skrzypek – Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Marcin Grabowski – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego  w Ostrołęce,  Anna Gocłowska – Wiceprezydent Miasta Ostrołęki oraz przedstawiciele związków zawodowych. Odznaczenia państwowe wręczył – Sylwester Dąbrowski – Wicewojewoda Mazowiecki. Medale Komisji Edukacji Narodowej i nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty wręczyła Dorota Skrzypek – Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Uhonorowano łącznie 173 osoby. W tym gronie nie mogło zabraknąć również pedagogów z naszej szkoły.

Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Pani Jolanta Dąbrowska-Kacperczyk – nauczycielka przedmiotów zawodowych.

W imieniu całej społeczności szkolnej składamy Pani serdeczne gratulacje, życząc jednocześnie wielu kolejnych sukcesów w pracy zawodowej, spełnienia dalszych życiowych planów, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, pogody ducha, a także sukcesów osobistych i dużo zdrowia.

Tekst: Monika Kucharczyk