Koniec projektu „Tydzień dla Polski 2022”

10 listopada młodzież z naszej szkoły z Panią Dorotą Sadowską i Moniką Kucharczyk wzięła udział w wydarzeniu wieńczącym projekt „Tydzień dla Polski 2022 zorganizowanym  przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Podczas koncertu galowego, który miał miejsce w Starej Elektrowni, nagrodzono laureatów licznych konkursów.

Możemy być dumni z naszych uczniów !!! Joanny Jaszczak , która zajęła II miejsce  w konkursie recytatorski „ A to Polska właśnie..”, Natalii Chodań, Kingi Borowej i Judyty Pogródki, które zostały wyróżnione w grywalizacji „ Wiem, dlaczego nie biorę..” oraz Pawła Brejnaka i Wiktora Szczechurę, którzy byli bezkonkurencyjni i stworzonymi przez siebie kolażami wygrali w konkursie zorganizowanym w ramach kampanii „Młodzież bez uzależnień”.

Laureatom serdecznie gratulujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!!!

Tekst: M. Kucharczyk