Wręczenie Nagrody im. Danuty Siedzikówny „Inki”

Zarząd Fundacji Armii Krajowej w Londynie, mając na uwadze zachowanie dla potomnych ideałów Polski Walczącej, zdecydował o ustanowieniu Nagrody im. Danuty Siedzikówny „Inki” dla osób i instytucji, które w sposób szczególny, wykraczający poza podstawowe obowiązki zawodowe lub działalność statutową związaną z przywoływaną tematyką, przyczyniają się do zachowania pamięci o „Żołnierzach Wyklętych” – uczestnikach drugiej konspiracji niepodległościowej, zakorzenionej w ideach Polskiego Państwa Podziemnego. Po raz pierwszy Nagroda „Inki” została wręczona w wymiarze regionalnym (2014).
W dniu 14 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody im. Danuty Siedzikówny „ Iniki” w Sali Widowiskowej Klubu 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie. Wydarzeniu towarzyszyło złożenie kwiatów w Mauzoleum Podchorążych. Otwarcie wystawy dedykowanej płk. Łukaszowi Cieplińskiemu. Koncert okolicznościowy Orkiestry Wojskowej z Siedlec. Zwiedzanie Sali Tradycji 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego.
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz z panem dyrektorem B. Konradem i nauczycielka historii pani U. Zadroga