Europejski Dzień Języków

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków chętni uczniowie z klasy II TI razem z panią dr J. Pecko wzięli udział w nowym cyklu spotkań Instytutu Austriackiego: „Austriacy w Polsce”. Webinar ten stał się okazją do poznania lektorów IA mieszkających od wielu lat w Polsce. Poznaliśmy ich doświadczenia i dowiedzieliśmy się, jak radzą sobie w nowym otoczeniu. Gośćmi spotkania byli Wolfgang Zehetbauer i Katharina Riedl. Moderatorem spotkania był dyrektor Instytutu Austriackiego – Thomas Holzmann. Był to wyjątkowy wieczór, pełen inspiracji i nowych spojrzeń na życie w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie 😉 Z okazji Europejskiego Dnia Języków została przygotowana również wystawa tematyczna na głównym korytarzu szkoły.

ZDJĘCIE 1

ZDJĘCIE 2