Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Barwy jesieni”

30 października odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Barwy jesieni”. Laureatami konkursu zostali :
1. Wiktoria Skrajna uczennica kl. III TSH;
2. Natalia Han uczennica kl. I LOA;
3. Franciszek Konrad uczeń kl. I LOA;
Wyróżnienie otrzymała: Zuzanna Szymańska uczennica kl. I LOB.
Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody w postaci bonu podarunkowego oraz dyplomy. W wydarzeniu, wraz z Panem dyrektorem Bogusławem Konradem i Panią wicedyrektor Małgorzatą Grzeszczuk, Radą Pedagogiczną, młodzieżą Zespołu Szkół Nr 2, uczestniczyli:
Pani Dorota Subda – przewodnicząca Rady Powiatu;
Pani Urszula Waniewska – dyrektor Wydziału Inwestycji i Promocji Powiatu, Przewodnicząca Rady rodziców przy Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej;
Pani Jolanta Andruszkiewicz – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej;
Pani Marta Wójcik – dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.
Uczniowie naszej Szkoły przedstawili montaż słowno – poetycko – muzyczny pod kierunkiem Pani Klaudii Szymańskiej.
Mieliśmy także zaszczyt gościć Panią Julię Buczyńską, absolwentkę Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży, aktualnie studentkę Politechniki Białostockiej na kierunku: Grafika; malarkę,muralistkę rysowniczkę, graficzkę, chórzystkę. Pani Julia przedstawiła prezentację multimedialną dotyczącą swojej pracy artystycznej, opowiedziała o pasji i miłości do sztuki. Zaprezentowała również swój talent wokalny.