Nagrody dla laureatów X Edycji Konkursu Literackiego

30 listopada w Starej Elektrowni wręczono nagrody laureatom X Edycji Konkursu Literackiego „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom” oraz zwycięzcom grywalizacji terenowej, która odbyła się 17 listopada. W gronie najlepszych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły!!!
W grywalizacji, w której wzięło udział ok. 150 uczniów z 7 szkół, nasza drużyna w składzie : Paweł Brejnak, Piotr Szabłowski, Igor Wilczyński z klasy IV TI zajęła II miejsce!!! Natomiast w konkursie literackim w kategorii uczniowie szkół średnich Kacper Słowicki z klasy IV TSH zajął II miejsce, Martyna Wyszołmierska z klasy II LO III miejsce, a wyróżnienie otrzymali Natalia Figat z klasy II LO i Paweł Brejnak z klasy IV TI. Uczniom towarzyszyły Pani Monika Kucharczyk oraz Pani wicedyrektor Małgorzata Grzeszczuk, która odebrała z rąk Pani Jolanty Andruszkiewicz- dyrektora MBP w Ostrowi Mazowieckiej podziękowanie za owocną współpracę naszej szkoły z biblioteką.
📸: dzięki uprzejmości portalu OPI i Ostrowmaz24