Koncert z okazji Dnia Matki

25 maja to było pełne muzyki popołudnie z okazji wyjątkowego święta wszystkich mam. Młodzież pod kierunkiem Pani Agnieszki Dębek i Pani Klaudii Szymańskiej przygotowała wzruszający montaż słowno-muzyczny, podczas którego usłyszeliśmy niezapomniane przeboje znanych polskich wykonawców takich jak Anna Jantar czy Wioletta Villas przeplatane strofami poetyckimi. Magia koncertu związana była z darami życia i miłości, które daje każdemu jego Mama , bo to ona jest najpiękniejszym kwiatem w bukiecie życia. Na widowni zasiadły mamy naszych uczniów oraz zaproszeni goście między innymi emerytowani pracownicy naszej szkoły na czele z panią dyrektor Izabelą Malinowską, którzy nie kryli wzruszenia. Gromkie brawa po każdym utworze sprawiły, że atmosfera koncertu była niesamowita i na pewno pozostanie na długo w pamięci.