Spływ kajakowy rzeką Pisą i Narwią.

22.06.2023 o godz 7:45 ekipa 25 osobowa z Ekonomika i Kopernika wyjechała na spływ kajakowy rzeką Pisą i Narwią. Pogoda była wyśmienita do tego by kosztować przyjemności z kajakowania! Słońce za chmurami, ciepła woda więc nasze myśli już krążyły wokół wakacji! Można powiedzieć, że je oficjalnie rozpoczęliśmy! Płynęliśmy w miejsca piękne i spokojne od czasu do czasu mijając zwierzęta lub innych wypoczywających ludzi. Gdy dopłynęliśmy do celu wspólnie piekliśmy kiełbaski, rozmawialiśmy, śmialiśmy się odpoczywając po czterogodzinnym wiosłowaniu! Na koniec wspólne zdjęcie, zagaszenie ogniska i zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu, by leczyć zbyt mocną opaleniznę! Dziękujemy s. Nikodemie, p. Sławkowi, p. Kasi i p. Ani za bycie i towarzyszenie nam w tym dobrym czasie.