Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

26 października 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Nagoszewie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli m.in.: P. Sylwester Dąbrowski – Wicewojewoda Mazowiecki, P. Krzysztof Wiśniewski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty, P. Michał Giers – Dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie, Starosta Ostrowski – P. Zbigniew Chrupek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu – P. Dorota Subda. Podczas uroczystości wyróżniono nauczycieli, dyrektorów i pracowników placówek oświatowych z subregionu ostrołęckiego. Uhonorowano również dwie nauczycielki naszej szkoły: P. Małgorzatę Radwańską – nauczycielkę geografii i P. Dorotę Sadowską – nauczycielkę języka polskiego, którym Mazowiecki Wicekurator Oświaty – P. Krzysztof Wiśniewski i Dyrektor Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie – P. Michał Giers „za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania” wręczyli medale Komisji Edukacji Narodowej.

ZDJĘCIE 1

ZDJĘCIE 2